
Чим відкрити файл і як прочитати електронну версію книги
чи документ різних форматів ( zip, rar, djvu, pdf, doc, rtf, txt, html, fb2)
чи документ різних форматів ( zip, rar, djvu, pdf, doc, rtf, txt, html, fb2)
Тут зібрано програми для читання електронних версій книг та перегляду файлів zip, rar, djvu, pdf - завантажити можна їх у нас БЕЗКОШТОВНО:1) Архиватор WinRAR - (програма для розпакування архівів zip, rar): WinRAR - один із самих відомих архіваторів. Піддержує всі популярні формати архівів (RAR, ZIP, CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z и 7-Zip), має високу степінь стискання фалів і швидкість роботи, в архіві присутній патч, мова: російська, розмір - 1,2 мб.2) STDU Viewer - (програма для перегляду файлів pdf та djvu): невелика по розміру програма для перегляду електронних файлів у форматі PDF, DjVu Comic Book Archive (CBR или CBZ), FB2, XPS, TCR, многостраничные TIFF, TXT, PalmDoc, EMF, WMF, BMP, GIF, JPG, JPEG, PNG, PSD, PCX, DCX, мова: російська, розмір - 2,1 мб.
3) Fiction book editor - (програма для перегляду файлів FB2): програма призначена для перегляду та створення документів у форматі FB2. Мова: російська, розмір - 1,61 мб.4) AlReader - (програма для перегляду та читання книг): унікальна програма для перегляду різноманітних форматів HTML, FB2, CHM, TXT, RTF, PDB/PRC (PalmDOC, zTXT mode 1), TCR, може читати текст з файлів у форматах DOC, DOCX, ODT, SXW, ABW, ZABW, читання з архівів Zip і GZ. Крім того, AlReader відкриває малюнки у форматах BMP, Jpg, PNG, GIF. Програма має ряд функцій та можливостей, щоб налаштувати вигляд під читача, може зберегти текст у форматах TXT і HTML, виділяти текст, копіювати його, зберігати виділений текст у вигляді цитати, добавляти закладки, їх відкривати, редагувати та видаляти. Користувач має змогу переглядати по сторінках, перегляд у відсотках (до початку тексту), переходити до змісту та здійснювати пошук, є можливість змінювати вигляд відображення тексту в програмі. Інтерфейс російський, безкоштовна, розмір - 620 кб.5) WinDjView - (програма для перегляду файлів djvu): швидка і компактна програма для перегляду файлів у форматі djvu з вкладками для документів, безперервною прокруткою сторінок і широкі можливості для друку документів, мова: англійська, безкоштовна, розмір - 835 кб.6) BookSeer — (кбаза даних файлових посилань з описами улюблених файлів): потужна безкоштовна каталог-читалка електронних книг, що володіє багатьма корисними можливостями. Програма створює базу даних в одному файлі (*.bon) і працювати з цією базою швидко і легко; по посиланнях, записаним в базі даних, може запущена будь-яка програма; вбудованими засобами може бути прочитаний будь-який текстовий файл (TXT, RTF , HTML, DOC тощо) з автодекодуванням DOS-> WIN, KOI-> WIN; читати чи запускати файл можна прямо з архівів (Zip, Rar, Ha), які BookSeer розуміє без зовнішніх пакувальників; по посиланнях, записаним у базі, програма може виконувати масові операції безпосередньо з файлами на диску: перейменування, копіювання, переміщення, видалення; базу даних можна використовувати і самостійно - як структуроване сховище записів, не посилаючись на файли, використовуючи і перейменовуючи поля бази на свій розсуд; самих баз даних може бути як завгодно багато — кожна для своїх цілей, зі своїми налаштуваннями, не вимагає ні інсталяції, ні реєстрації.
7) Sumatra PDF - (програма для перегляду файлів у форматі pdf): дуже зручна і безкоштовна програма для читання електронних документів в форматі PDF. Невеликий розмір, швидка робота та зручний дизайн роблять цю програму незаміниим помічником при читанні літератури в форматі PDF. Потребує мінімум системних ресурсів, не потребує установки та можна запускати програму з USB-карт (флешки), піддержує гарячі клавіші, що робить програму ще зручнішою у використанні. Мова: російська, розмір - 4,36 мб.