€ Кодекси, закони, юридичні посібники, статті та поради &...
Каталог файлів
Меню

Категорії
Кодекси та коментарі
Адвокатура України
Адміністративне право
Банківське право
Біржове право
Господарське право
Державна служба
Житлове право
Злочини
Зразки документів
Конституційне право України
Кримінально - процесуальне право
Юрист-студент
Студентам - юристам
Криміналісту
Правові основи
Конспекти, лекції
Опорні конспекти з права
Реферати
Курсові, контрольні
Інші книги
Інша юридична тематика

Мітки

Рахувати

Пошук

Цікаво !!!
  >> Судова система України?
 
Всего ответов: 33

Орфо
Система Orphus

Закладки

Бонус!

Получить WM-бонус на свой кошелек!

Получить WMB-бонус на свой кошелек!

Друзі
 • Цікаві книги

 • Вітаю Вас, Гість · RSS 09.04.2020, 17:30

  Головна » Файли » Біржове право

    У категорії матеріалів: 3
    Показано матеріалів: 1-3

  Біржова справа: Підручник. Сохацька О.М. - Тернопіль: Карт-бланш, 2003. - 602с.

  ISBN 966-7952-15-0

   

  Підручник написано відповідно до програми дисципліни «Біржова справа» для студентів економічних спеціальностей Тернопільської академії народного госпо­дарства, який читається там з 1992 р. Його автор, к.е.н., професор Сохацька О.М., є одним із провідних фахівців у галузі ринку цінних паперів та похідних фінан­сових інструментів, активно співпрацює із закладами освіти, які готують біржо­виків і торговців цінними паперами, займається консалтинговою діяльністю. Нею опубліковано навчальний посібник «Біржова справа», виданий в 1994 р. у м. Києві, дві монографії, численні наукові статті з даної проблематики.

  Підручник складається з трьох частин і двадцяти розділів. Кожен розділ завершується коротким резюме, контрольними запитаннями, переліком посилань і рекомендованої літератури, тестами для перевірки знань (усього 300), ситуацій­ними задачами, ключовими словами, додатками, в яких проілюстровано типові угоди на брокерське обслуговування, біржові котирування, ф'ючерсні та опціонні контракти тощо.

   

  Біржове право | Просмотров: 1902 | Загрузок: 444 | Добавил: centaur | Дата: 13.02.2012 | Комментарии (0)

  Біржовий ринок: Солодкий М.О., 2005

   

  Автор, щоб наочно показати рівень розвитку біржового ринку в Україні, використовує матеріали, що розкривають досвід функціонування бірж країн з високорозвиненою ринковою економікою. А тому значну частину прикладів і розрахунків наведено в оригінальному варіанті зі збереженням одиниць вимірювання та грошових одиниць. Це стосується передусім прикладів, що розкривають діяльність ф'ючерсного і опціонного ринків, механізм хеджування тощо. Через слабо розвиненість цих ринків у нашій країні неможливо і нереалістично штучно адаптувати такі приклади.

  У пропонованому посібнику узагальнено досвід роботи як зарубіжних, так і вітчизняних бірж, а також викладено власний погляд автора на ці проблеми. Біржова діяльність розглядається в її еволюційному розвитку: від контрактів на наявний товар до форвардних контрактів, через них до ф'ючерсних і, нарешті, до опціонної торгівлі, що дає змогу значно знизити ризики.

  Біржове право | Просмотров: 1467 | Загрузок: 379 | Добавил: centaur | Дата: 13.02.2012 | Комментарии (0)

  Рекомендовано Міністерством освіти і науки України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів

  Біржове право : Навчальний посібник за ред. Бобкова А.Г., Моісесв Ю.О. – К.: Видавництво "Центр навчальної літератури", 2005 – 200 с.

  ISBN 966-464-095-2

   

   

  Даний навчальний посібник розроблений у відповідності з навчальним планом підготовки спеціалістів за фахом «Правознавство» у Донецькому національному універ­ситеті.

  Навчальний посібник складається з п'яти розділів. Кож­ний розділ закінчується переліком контрольних запитань, списком використаної літератури, підібраними Із засобів масо­вої інформації, матеріалами для обговорення. Окремі розділи містять схеми, які узагальнюють представлений текстовий ма­теріал. Навчальний посібник доповнений словником термінів.

  Навчальний посібник рекомендований для студентів юридичних й економічних вузів і факультетів. Він може бути корисний викладачами, аспірантами, науковими та практич­ними працівниками, яких цікавлять питання торгово-біржової діяльності.

  Біржове право | Просмотров: 1354 | Загрузок: 359 | Добавил: centaur | Дата: 13.02.2012 | Комментарии (0)  Copyright © codex.at.ua 2020          Хостинг від uCoz
  PR-CY.ru український каталог каталог сайтів